Monitoring ładunków i wskaźniki transportowe

Shockwatch

Shockwatch-label to najpopularniejszy wskaźnik wstrząsu/uderzenia służący do ochrony i monitoringu ładunków / produktów delikatnych. Pod wpływem uderzenia wskaźnik bezpowrotnie zabarwia się na kolor czerwony informując odbiorcę/nadawcę o możliwości uszkodzenia oznaczonego nim produktu.
Poznaj szczegóły

Shockwatch 2

ShockWatch 2 to najnowszy rodzaj wskaźnika wstrząsu. Pod wpływem wstrząsu wskaźnik ulega zabarwieniu informując o niewłaściwej obsłudze ładunku. Podobnie jak w przypadku pozostałych wskaźników wstrząsu Shockwatch 2 to nie tylko produkt, to kompletny program ochrony ładunków stosowany na całym świecie.
Poznaj szczegóły

MAG2000

MAG 2000 to skuteczny wskaźnik wstrząsów mogących doprowadzić do uszkodzenia produktów w efekcie niewłaściwie prowadzonego procesu transportu, prac załadunkowo-rozładunkowych czy montażu. Stosowany głównie do monitoringu dużych i ciężkich przesyłek np. kontenerowych lub ładunków szczególnie delikatnych. Dostępny w zakresie czułości od 0,5 G do 40 G co 0,5 G.
Poznaj szczegóły

Shockwatch clip

Shockwatch Clip to wysoce precyzyjne wskaźniki wstrząsu zaprojektowane do użycia bezpośrednio na produkcie.
Poznaj szczegóły

Drop'n'Tell

Drop’n Tell to prosty, mechaniczny, wykonany z poliestru, jednokierunkowy wskaźnik wstrząsu. W czytelny sposób wskaże czy oznaczony nim produkt został upuszczony w trakcie transportu.
Poznaj szczegóły

Protect-a-Pack

Protect-a-Pack to mechaniczny wskaźnik wstrząsu jednorazowego użytku.
Poznaj szczegóły

Tiltwatch XTR

Tiltwatch XTR to aktywna etykieta stosowana do transportu produktów wymagających pionowego położenia. Oferowane przez nas wskaźniki posiadają kolejną numerację.
Poznaj szczegóły

Tiltwatch Plus

Tiltwatch Plus to wskaźnik przechyłu monitorujący z dokładnością 10 stopni kąt przechyłu produktów. Oferowany z kolejną numeracją - wyklucza możliwość fałszerstwa.
Poznaj szczegóły