Katalog produktów według typu

Mając na uwadze różnorakie potrzeby w zakresie ochrony produktów/ładunków proponujemy sprawdzone rozwiązania renomowanych firm. Specjalizujemy się w zakresie stabilizacji ładunków na paletach oraz ochronie antywstrząsowej, przechyłowej i antywilgociowej produktów.

Pochlaniacze kontenerowe Propadry

PROPADRY System to nowoczesny i rewolucyjny produkt opracowany, w celu ochrony ładunków przed szkodliwym działaniem wilgoci podczas ich transportu i przechowywania w kontenerach.
Poznaj szczegóły

Systemy stabilizacji palet GRIP FIX

Nowoczesne systemy stabilizacji i zabezpieczenia ładunków wykorzystują specjalnie opracowane antypoślizgowe substancje klejące GRIP FIX TM (przeszło 90 rodzajów) oraz systemy aplikacji BAG FIX TM.
Poznaj szczegóły

Folia VCI

Produkty z serii VCI (Volatile Corosion Inhibitor - lotne inhibitory korozji) to wysokiej jakości środki ochrony produktów wrażliwych na korozję.
Poznaj szczegóły

Aluminiowa folia barierowa

Aluminiowa folia barierowa Propametic 701 została zaprojektowana z myślą o ochronie produktów wrażliwych na wilgoć i warunki atmosferyczne.
Poznaj szczegóły

Wskaźniki wilgoci

Odwracalne wskaźniki wilgotności służą kontroli poziomu wilgoci wewnątrz przesyłek. Stosowane są najczęściej z pochłaniaczami wilgoci wszędzie tam gdzie nadmierna wilgoć może
Poznaj szczegóły

Slip Sheet

Slip Sheet to arkusz transferowy, który z powodzeniem może zastąpić typowe palety, zwłaszcza w transporcie morskim, lotniczym czy wewnątrz korporacyjnym. Slip Sheet wykonane są z najwyższej jakości materiału typu Kraft specjalnie zabezpieczone przed wilgocią. Slip Sheet w 100% podlegają recyklingowi.
Poznaj szczegóły

Propaflex ochrona zwojów i kabli

PROPAFLEX to innowacyjny produkt, zaprojektowany i opatentowany mający za zadanie ochronę wszelkiego rodzaju produktów na rolach jak kable czy blachy.
Poznaj szczegóły

Kaptury termoizolacyjne na palety

Thermo Protector oferuje skuteczne rozwiązanie wykraczające poza aktywne zarządzanie temperaturą. Wykonane w celu ochrony każdej palety towarów wrażliwych na temperaturę, są dostępne w różnych wzorach, funkcjach i rozmiarach, aby zapewnić, że ładunek wrażliwy na temperaturę dotrze do miejsca przeznaczenia w optymalnym stanie.
Poznaj szczegóły