WSKAŹNIKI WSTRZĄSU

Shockwatch

Shockwatch-label to najpopularniejszy wskaźnik wstrząsu/uderzenia służący do ochrony i monitoringu ładunków / produktów delikatnych. Pod wpływem uderzenia wskaźnik bezpowrotnie zabarwia się na kolor czerwony informując odbiorcę/nadawcę o możliwości uszkodzenia oznaczonego nim produktu.
Poznaj szczegóły

Shockwatch 2

ShockWatch 2 to najnowszy rodzaj wskaźnika wstrząsu. Pod wpływem wstrząsu wskaźnik ulega zabarwieniu informując o niewłaściwej obsłudze ładunku. Podobnie jak w przypadku pozostałych wskaźników wstrząsu Shockwatch 2 to nie tylko produkt, to kompletny program ochrony ładunków stosowany na całym świecie.
Poznaj szczegóły

MAG2000

MAG 2000 to skuteczny wskaźnik wstrząsów mogących doprowadzić do uszkodzenia produktów w efekcie niewłaściwie prowadzonego procesu transportu, prac załadunkowo-rozładunkowych czy montażu. Stosowany głównie do monitoringu dużych i ciężkich przesyłek np. kontenerowych lub ładunków szczególnie delikatnych. Dostępny w zakresie czułości od 0,5 G do 40 G co 0,5 G.
Poznaj szczegóły

Shockwatch clip

Shockwatch Clip to wysoce precyzyjne wskaźniki wstrząsu zaprojektowane do użycia bezpośrednio na produkcie.
Poznaj szczegóły

Drop'n'Tell

Drop’n Tell to prosty, mechaniczny, wykonany z poliestru, jednokierunkowy wskaźnik wstrząsu. W czytelny sposób wskaże czy oznaczony nim produkt został upuszczony w trakcie transportu.
Poznaj szczegóły

Protect-a-Pack

Protect-a-Pack to mechaniczny wskaźnik wstrząsu jednorazowego użytku.
Poznaj szczegóły