Wg. zastosowania

Tiltwatch XTR

Tiltwatch XTR to aktywna etykieta stosowana do transportu produktów wymagających pionowego położenia. Oferowane przez nas wskaźniki posiadają kolejną numerację.
Poznaj szczegóły

Tiltwatch Plus

Tiltwatch Plus to wskaźnik przechyłu monitorujący z dokładnością 10 stopni kąt przechyłu produktów. Oferowany z kolejną numeracją - wyklucza możliwość fałszerstwa.
Poznaj szczegóły

Tip'nTell

TIP'N Tell to aktywna etykieta stosowana do transportu produktów wymagających pionowego położenia.
Poznaj szczegóły

Warmmark

WarmMark jest samoprzylepną etykietą informującą o poddaniu oznaczonego nią produktu działaniu wysokich temperatur mogących doprowadzić do jego uszkodzenia.
Poznaj szczegóły

Coldmark

ColdMark jest samoprzylepną i samoaktywizującą się etykietą informującą o poddaniu oznaczonego nią produktu działaniu niskich temperatur mogących doprowadzić do jego uszkodzenia.
Poznaj szczegóły

Wskaźniki temperatury paskowe

Przemysłowe wskaźniki temperatury to szybkie i proste systemy monitorowania wysokich temperatur w zakresie od +40°C do 260°C.
Poznaj szczegóły

Pochłaniacz wilgoci Propasec - glinka krzemionkowa

Propasec to produkowane na bazie naturalnych surowców mineralnych pochłaniacze wilgoci, które są bezpieczne i przyjazne dla środowiska.
Poznaj szczegóły

Pochłaniacz wilgoci Propasil

Propasil to półprzeźroczysty granulat w skład, którego wchodzi żel krzemionkowa. Charakteryzuje się wysokimi właściwościami absorpcyjnymi.
Poznaj szczegóły